• Українська
  • Русский

Брови

Моделювання та фабрування брів

От в чому ми боги – так це в корекції брів! Натуральність, бездоганна форма, гармонія із твоєю зовнішністю – ми готові співати дифірамби нашим майстрам-бровістам.

Моделюємо та підбираємо ідеальну форму твоїх брів, прибираємо зайве  воском або пінцетом за твоїм бажанням, робимо повне щільне профарбовування волосинка до волосинки.

Дамо рекомендації та навчимо підтримувати брови від корекції до корекції. Наша мета, щоб твоє обличчя виглядало гармонійно – а не брови окремо, а ти окремо.

Мода на доглянуті брови прийшла надовго – тому чекаємо на тебе на корекцію у VELASKES beauty studio!

Твоя #командавеласкес

Вартість послуги*:

  • Корекція / фарбування брів – 450 / 550 / 700 грн
  • Моделювання та фарбування брів – 600 / 700 / 850 грн
  • Ламінування брів – 800 / 900 / 1000 грн
  • Ботокс – 550 грн

 

* — Вартість послуги залежить від категорії майстра (Майстер / Топ майстер / Тетяна Веласкес). З детальним прайсом можна ознайомитися у розділі “Ціни

Безпека

Використовуємо лише гіпоалергенні стійкі фарби та хну: Thuya, Levissime, Elan,  Bronsun, BrowHenna, Okis Brow, CC Brow… Вони також додатково доглядають за волосинками, не сушать шкіру.

Досвід

Лишень сертифіковані майстри-бровісти з великим досвідом роботи. Відштовхуємося від твоїх рис обличчя, пропорцій, ширини та форми брів.  Індивідуальний підхід, а не одна схема на всіх.

Натуральність

Осветлення чи фарбування? Ми змішуємо різні кольори барвників, аби ти отримала гармонійні брови такого відтінку, який пасує тобі. Жодних контрастів!