• Українська
  • Русский

Професійний бровіст і lash-мейкер

Курс "BrowArt Pro" Base

Потужний авторський курс майстер-бровіст з 4 занять по 5 годин! Повне занурення у теорію та практику, а також відпрацювання на чотирьох  моделях. Ти оформиш своє перше портфоліо!

Дізнаєшся усе важливе для спеціаліста з корекції брів: матеріали,  інструменти, санітарна обробка, алгоритми проведення процедур, підбір форми брів.

Ми ставимо руку, відточуємо твою техніку, вчимо розбиратися в барвниках та їхній реакції на шкірі, аби корекція брів була максимально безпечною. Даємо найголовніші знання, включаючи просування у соцмережах, аби ти одразу почала заробляти майстером-бровістом в Києві.

З твого боку – мінімум вкладень! Випускаємо реально успішних майстрів, що активно працюють.

Раді тебе бачити серед наших колег!

#твоякомандавеласкес

Вартість курсу “BrowArt Pro” Base

  • Викладач топ-майстер: 8000 / 10000 грн
  • Викладач Тетяна Веласкес: 10000 / 12500 грн

 

* — Вартість курсу залежить від формату проведення (Група / Індивідуально). З детальним прайсом можна ознайомитися у розділі “Ціни

 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ КУРСУ

Корекція брів

Навчимо новітнім технікам механичної корекції брів (віск, смужки, пінцет). Найактуальнішим способам побудови форми та розмітки брів (нитка, паста, олівець). Відтепер ти знайдеш підхід до будь-яких брів!

Матеріали

У нас ти спробуєш топові барвники та склади, навчишся їхній колористиці та найпопулярнішим міксам. Ми не наполягаємо на одному бренді – обирай, що тобі подобається: Thuya, Levissime, Elan, Bronsun, BrowHenna, Okis Brow, CC Brown…

Навчання бровіста

Моделей, все потрібні інструменти та барвники надаємо. По успішному навчанню ти отримаєш диплом майстра-бровіста.

Курс "Lami Pro Master" + BTX system

Авторська програма навчання з ламінування вій та брів в Києві від  VELASKES beauty studio та Тетяни Веласкес! Ми випускаємо професіоналів з дипломом!

Курс складається з теорії, демонстрації на практиці від викладача та твого відпрацювання на моделях. Ти оформиш своє перше портфоліо!

Дізнаєшся про базовий протокол процедури, основні етапи підготовки вій та брів до ламінування. Навчишся обирати склади та матеріали, розберешся в особливостях їхнього використання та безпеки.

Викладачі студії мають індивідуальний підхід до учнів, аби ти отримала самі ті навички, за якими прийшла! Раді тебе бачити серед наших колег ламі-майстрів!

#твоякомандавеласкес

Вартість курсу “Lami Pro Master” + BTX system

  • Викладач топ-майстер: 6 500 грн

 

* — Курс проводиться у форматі індивідуальних занять. З детальним прайсом можна ознайомитися у розділі “Ціни

 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ КУРСУ

Косметика

Навчаємо на складах від топових представників індустрії та брендів: Thuya, Inlei, Sexy Lashes, Vivenne, Lush Sеcret… Усі матеріали надаємо! Використовуємо десятки видів валиків, бігуді та інструментів.

Безпека

Окремий блок навчання – протипоказання до процедури. Ти мусиш знати, коли клієнтці варто утриматися від послуги. Навчимо ідеальній викладці вій, підбору валіків до форми очей та вій.

Рекомендації з догляду

Наша школа ламінування та біозавивки вій в Києві поділиться нюансами використання олійок та сироваток для оздоровлення та росту війок.