• Українська
  • Русский

Ламінування вій

Ламінування та біозавивка

Гарний вигин та густина вій, ефект відкритого погляду – це все результат суперпопулярних процедур ламінування та біозавивки в Києві!

Потрібна усього 1 процедура від майстрів VELASKES beauty studio – вії мають бездоганний вигляд майже 2 місяці! У нас безліч спеціальних бігуді  різних розмірів, ми враховуємо форму та посадку очей, довжину та щільність вій кожної клієнтки.

Крім того, володіємо кількома техніками роботи та обов’язково підбираємо склади індивідуально, аби ти отримала максимально виразні вії.

Так, ти тепер можеш забути про туш для вій, якщо прагнеш полної натуральності образу! Спати в подушку обличчям теж можна – це ж твої рідні вії, жодних клопотів!))

Чекаємо на тебе,  твоя #командавеласкес

Вартість ламінування, біозавивки, фарбування вій*:

  • фарбування вій — 250 грн
  • ламінування вій (у т.ч. фарбування) — 900 / 1000 грн

* — Вартість послуги залежить від категорії майстра (Майстер / Топ майстер / Тетяна Веласкес). З детальним прайсом можна ознайомитися у розділі “Ціни

Брендові матеріали

Ми знаємо, наскільки очі чутливі, тому використовуємо найякісніші та вартісні гіпоалергенні засоби: THUYA (Іспанія), InLei (Італія).

Стійкий результат

1,5-2 місяця тримається гарний вигин твоїх вій, а далі ми можемо сміливо робити нове ламінування та біозавивку – це безпечно.

Індивідуальний підхід

Жодних шаблонів! Підбираємо засіб та розмір бігуді під твої особливості очей та вій.