• Українська
  • Русский

Зачіски

Весільні зачіски

Пишна сукня, грецька туніка, футболка з джинсами… Наречені бувають абсолютно різними. Тому стилісти із зачісок VELASKES beauty studio максимально відкриті до експериментів та твоїх побажань.

Не знаєш, яку зачіску обрати? Зробимо це разом: проконсультуємо,  протестуємо та зупинимося на найкращому для тебе варіанті. Наші майстри знають усі тренди та вміють працювати із різними типами волосся.

Весільна зачіска тримає форму цілий день, зберігає об’єм та вигляд. Використовуємо лишень якісні засоби для укладки та фіксації, яких не видно на волоссі: Urban tribe, L’Oreal Professionnel, Redken, Tigi, Schwarzkopf Professional… 

Будемо поруч у твій особливий день!

Твоя #командавеласкес

Вартість весільної зачіски:

  • Пробний весільний образ: 2500 — 4000 грн
  • Весільний образ: 3000 — 4500 грн

 

* — Вартість послуги залежить від категорії майстра (Майстер / Топ майстер), а також довжини волосся.

Виїзд майстра до клиієта оплачується додатково. З детальним прайсом можна ознайомитися у разділі “Ціни

Актуальність

Навіть за десяток років ти будеш подобатися собі на весільних фото. Робимо зачіски, що підкреслюють твою красу!

Виїзд

За необхідності, приїдемо до тебе рано-вранці, можемо навіть за межі Києва. Ти встигнеш підготуватися до приїзду нареченого!

Стійкість

Твоя зачіска протримається 24 години! Її не зіпсують ані вітер, ані дощ, ані танці. Враховуємо, чи буде в тебе фата або живі квіти у волоссі.

Вечірні зачіски

Ви не уявляєте, як ми раді, що начесані та налаковані високі зачіски лишилися у минулому. Сучасна вечірня зачіска має натуральний вигляд, стайлінгові засобі на ній непомітні, але форма тримається добре.

Стилісти Velaskes beauty studio слідкують за останніми трендами на зачіски, тому ти виглядатимеш актуально. Вміємо робити вечірні зачіски для довгого та короткого волосся в Києві, а також різноманітні плетіння.

Створюємо зачіски та укладки, які враховують твій тип волосся, побажання та статус, а також формат важливого для тебе заходу.

Використовуємо брендові засоби для укладки.

Вартість вечірньої зачіски:

  • укладка: 650 – 1450 грн
  • зібрана заічска: 1050 – 1850 грн

* — Вартість послуги залежить від категорії майстра (Майстер / Топ майстер), а також довжини волосся.

Виїзд майстра до клиієнта оплачується додатково. З детальним прайсом можна ознайомитися у разділі “Ціни

Плетіння / Укладки в Києві

Усі можливі види косичок та плетінь для малят, дівчаток-підлітків та жінок.  Сучасні укладки для волосся різної довжини в комфортному салоні краси в Києві.

Стилісти із зачісок Velaskes beauty studio допоможуть тобі обрати плетіння, яке буде пасувати, та укладку під тип волосся та особливості зовнішності. Плетемо коси швидко та акуратно, за бажанням вплітаємо стрічки та кольорові пасма. Виходить круто і дітям таке дуже подобається!

Деяк види плетінь, наприклад, боксерські коси, тримаються кілька днів, тому з ними дуже зручно, якщо доня не дуже любить заплітатися чи ви їдете на відпочинок. А романтичні трохи недбалі коси чудово пасують до бохо-стилю та літнього луку.

Нащо чекати на особливі події? Укладки та плетіння волосся у Києві можна робити хоч щодня!

Головне, знайти #часдлясебе!

Вартість укладок / плетінь:

  • експрес-укладка, коси: 650 – 1250 грн
  • локони / афро: 850 – 1650 грн

 

* — Вартість послуги залежить від категорії майстра (Майстер / Топ майстер), а також довжини волосся.
З детальним прайсом можна ознайомитися у разділі “Ціни